Подання Звіту з ЄСВ за старими формами


03.03.2021

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області інформує, за яким ідентифікатором форми документа в електронному вигляді страхувальники подають звіт щодо сум нарахованого ЄСВ.

Відповідно до п. 1 розділу ІІ Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.04.2015 р. № 435 (далі — Порядок № 435) звіт щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі — Звіт) до контролюючих органів подається страхувальником або відповідальною особою страхувальника за основним місцем взяття на облік як платника єдиного внеску в контролюючих органах, зокрема, засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного цифрового підпису відповідальних осіб у порядку, визначеному законодавством.

Для забезпечення можливості реалізації прав та обов’язків платників подавати до контролюючих органів електронні документи засобами телекомунікаційного зв’язку з дотриманням вимог Податкового кодексу України та Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 06.06.2017 р. № 557, ДПС розміщує електронні форми документів (pdf-, xsd-файли) на офіційному вебпорталі ДПС у рубриці «Електронна звітність» > «Платникам податків про електронну звітність» > «Інформаційно-аналітичне забезпечення» > «Реєстр форм електронних документів».

Звіт подається страхувальниками до контролюючих органів за формою, затвердженою відповідно до Порядку № 435, а саме:

  1. Звіт про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, надбавки, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (додаток 4 до Порядку № 435) за ідентифікатором форми F/J3000413 (F — для роботодавців фізичних осіб — підприємців, у тому числі тих, які обрали спрощену систему оподаткування, та осіб, що провадять незалежну професійну діяльність / J — для роботодавців — юридичних осіб);
  2. Звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску (додаток 5 до Порядку № 435) за ідентифікатором форми F3000513 — для фізичних осіб — підприємців, у тому числі тих, які обрали загальну та/або спрощену систему оподаткування; за ідентифікатором форми F3005113 — для осіб, які провадять незалежну професійну діяльність та/або членів фермерського господарства;
  3. Звіт про суми добровільних внесків, передбачених договором про добровільну участь, які підлягають сплаті, та суми доплати (додаток 6 до Порядку № 435) за ідентифікатором форми F3000613;
  4. Звіт про настання нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання (додаток 7 до Порядку № 435) за ідентифікатором форми F/J3000713.

Разом з тим повідомляємо, що Звіт за попередній звітний період (періоди) до 2016 р., який не подавався, подається до контролюючого органу за формою, що діяла з 01.05.2015 р. та відповідно у форматах, визначених для таких форм. Такий Звіт подається лише один раз за один звітний період (п. 3 розділу V Порядку № 435).
 


◦ Звітність
◦ Податкова звітність
◦ Звітність з ЄСВ
ДЕМО ДОСТУП