Повідомлення про прийняття працівника на роботу планують змінити


29.09.2021

На сайті Федерації профспілок України оприлюднено для обговорення проєкт постанови КМУ «Про внесення змін до постанов КМУ від 17.06.2015 р. № 413 та від 17.04.2019 р. № 328».

Йдеться про внесення змін до таких урядових актів:
 

  • Про порядок повідомлення Державній податковій службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу;
  • Деякі питання організації ведення Електронного реєстру листків непрацездатності та надання інформації з нього.

У першому з них хочуть встановити, що повідомлення про прийняття працівника на роботу подає власник підприємства, установи, організації або уповноважений ним орган (особа) чи фізична особа (крім повідомлення про прийняття на роботу члена виконавчого органу господарського товариства, керівника підприємства, установи, організації) до територіальних органів ДПС за місцем обліку їх як платників ЄСВ до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором.

Подання відбувається засобами електронного зв’язку з використанням електронного підпису, відповідно до вимог законодавства у сфері електронного документообігу. За відсутності технічної можливості подати повідомлення про прийняття працівника на роботу в електронній формі воно подається у формі документа на папері.

Зверніть увагу: проєкт передбачає, що саме повідомлення про прийняття працівника на роботу викладуть у новій редакції. Його форма зазнає незначних коригувань: зміниться шапка повідомлення та нумерація його рядків.

У Порядку організації ведення Електронного реєстру листків непрацездатності та надання інформації з нього, затвердженого постановою КМУ від 17.04.2019 р. № 328, зазначать, що форму витягу з Електронного реєстру листків непрацездатності затверджує Пенсійний фонд.


◦ Трудовi вiдносини
◦ Прийняття на роботу
ДЕМО ДОСТУП