Ресторани самостійно визначають режим роботи


22.01.2021

Розмір допомоги на оздоровлення |Наказом Мінекономіки України від 18.11.2020 р. № 2362 (набирає чинності з дня його офіційного опублікування) внесено зміни до Правил роботи закладів (підприємств) ресторанного господарства, затверджених наказом Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України від 24.07.2002 р. № 219.

Виключено норму про те, що відкриття закладу (підприємства) ресторанного господарства узгоджується з органами місцевого самоврядування та установами державної санітарно-епідеміологічної служби (абзац третій п. 1.6).

Визначено, що режим роботи закладу ресторанного господарства встановлюється суб'єктом господарювання самостійно, крім закладів ресторанного господарства, що належать до комунальної власності відповідних територіальних громад, режим роботи яких установлюється виконавчими органами сільських, селищних та міських рад (абзац другий п. 1.7).


Від редакції додамо, що тут доцільно згадати про ст. 68 КЗпП. У ній вказано, що на підприємствах, в установах, організаціях, де робота не може бути перервана в загальний вихідний день у зв'язку з необхідністю обслуговування населення (магазини, підприємства побутового обслуговування, театри, музеї та інші), вихідні дні встановлюються місцевими радами.

А п. 9 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» передбачено встановлення зручного для населення режиму роботи лише підприємств комунального господарства, торгівлі та громадського харчування, побутового обслуговування, що належать до комунальної власності відповідних територіальних громад.

 


◦ Офіційні роз’яснення
ДЕМО ДОСТУП