Роботодавців зобовʼяжуть виплачувати мобілізованим працівникам компенсацію за невикористані відпустки


02.11.2022
На сайті ВРУ зареєстровано законопроєкт від 31.10.2022 р. № 8164 про внесення змін до ст. 24 Закону України "Про відпустки" щодо гарантування права мобілізованих осіб на отримання грошової компенсації за невикористану відпустку. 
 
Передбачається, що працівнику буде виплачуватись грошова компенсація за всі не використані ним дні щорічної відпустки, а також додаткової відпустки працівникам, які мають дітей або повнолітню дитину особу з інвалідністю з дитинства підгрупи А I групи, не лише в разі звільнення, а й у разі призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період, призову на військову службу за призовом осіб із числа резервістів в особливий період.

У разі призову керівних, педагогічних, наукових, науково-педагогічних працівників, спеціалістів навчальних закладів, які до звільнення пропрацювали не менш як 10 місяців, на військову службу під час мобілізації, на особливий період, у разі призову на військову службу за призовом осіб із числа резервістів в особливий період грошова компенсація виплачується за не використані ними дні щорічних відпусток із розрахунку повної їх тривалості.


◦ Зміни в законодавстві
◦ Перспективні законопроєкти
ДЕМО ДОСТУП