Строки подання заяви про отримання 8000 грн змінено?


17.12.2020

Розмір допомоги на оздоровлення |Пресслужба Мінекономіки повідомляє, що програми підтримки, які розробляє уряд, орієнтовані на ФОПів. Це, зокрема, і програма по 8 тисяч гривень, на яку лише за два перші дні зареєструвалося 120 тисяч українців. Про це повідомив міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко у прямому ефірі на телеканалі «1+1».

«Хочу закликати всіх подаватися на програми максимально швидко. Щодо 8 тисяч гривень — подача документів до 31 грудня, тобто є час. Потрібно зареєструватися, виплати почнуться з 21 числа. Хто звернеться до 21-го, той кошти отримає до кінця року. Хто звернеться після 21-го — вже в новому році», — прокоментував міністр.

За його словами, виплати отримають ті, основний КВЕД яких включений у Перелік видів економічної діяльності, які можуть постраждати у зв'язку з посиленням карантину (https://bit.ly/2WextdF). Програма «Допомога роботодавцям, які можуть втратити дохід через карантин» «не прив’язана» до Переліку та реалізується через регіональні центри зайнятості.

Ознайомитися з порядком подання документів можна за посиланням: http://bit.ly/3nl0y2N

 

Від редакції додамо, що в постанові КМУ від 09.12.2020 р. № 1231 визначено дату подання заяв — до 21.12.2020 р. включно. І зміни до неї поки не вносилися.

 

 


◦ Карантин
ДЕМО ДОСТУП