Табелювання внутрішнього сумісника, направленого у відрядження


02.10.2020

Завідувач сектора експертизи умов праці Управління Держпраці у Рівненській області Катерина Жарська роз’яснила, як відображати в табелі обліку робочого часу працівника, який на одному й тому ж підприємстві працює за основною посадою — водієм, а за сумісництвом — завідувачем господарства, і за основною посадою направлений у відрядження.

Ведення табельного обліку використання робочого часу на підприємствах, в установах та організаціях регулюється наказом Держкомстату України «Про затвердження типових форм первинної облікової документації зі статистики праці» від 05.12.2008 р. № 489[1], яким затверджено форми первинної облікової документації з обліку особового складу та використання робочого часу з короткими поясненнями до них. Тобто табель обліку робочого часу — це первинний документ для обліку відпрацьованого часу, який є також підставою для нарахування заробітної плати працівникам.

Відповідно до п. 13 Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 13.03.1998 р. № 59, на час відрядження …


Повний текст доступний БЕЗКОШТОВНО для користувачів сайту

Зареєструватись

Переваги реєстрації:
Щотижневе електронне видання «Зарплата і Кадри» • Реєстрація на заходи в 1 клік • Участь у безкоштовних вебінарах


◦ Офіційні роз’яснення
◦ Трудовi вiдносини
◦ Відрядження
◦ Заміна відсутнього працівника
◦ Сумісництво і суміщення
◦ Робочий час
◦ Табель обліку робочого часу
ДЕМО ДОСТУП