У прикордонних районах вводяться додаткові режимні обмеження


◦ Офіційні роз’яснення
24.02.2022

Державна прикордонна служба України повідомляє, що у районах, які межують з РФ, Білоруссю, тимчасово окупованою територією України, прилягають до морського узбережжя вводяться додаткові тимчасові режимні обмеження.

Перш за все такі заходи запроваджені для посилення контролю за дотриманням прикордонного режиму, запобігання дестабілізації обстановки на держкордоні та іншим правопорушенням.

Серед обмежень:

  • перебування у прикордонні у нічний час,
  • вихід будь-яких плавзасобів з пунктів базування,
  • рух транспорту (окрім військового, силових структур, агро-техніки) дорогами, що відсутні в реєстрі автомобільних доріг та ведуть до державного кордону і не забезпечують пересування до встановлених пунктів пропуску через державний кордон.

Також режимні заходи введені щодо:

  • перебування іноземців у прикордонній смузі,
  • використання радіостанцій,
  • здійснення польотів легкомоторних та безпілотних летальних апаратів,
  • відео-, кіно-, фотознімання особового складу, об’єктів, будівель, споруд, транспорту та інших об’єктів, що належать Державній прикордонній службі України,
  • пересування по берегу чи льоду прикордонних водойм.
Варто наголосити, що додаткові режимні обмеження вводяться наказами прикордонних загонів та можуть відрізнятися у різних районах та областях.

У зв’язку з цим, особам, які мають необхідність перебування, проведення певного роду робіт у прикордонних контрольованих районах, прикордонній смузі, рекомендуємо ознайомитися з чинними режимними обмеженнями на сайті Державної прикордонної служби України.

Накази прикордонних загонів можна знайти у розділі сайту «Про відомство/структура» за посиланнями на відповідний прикордонний загін.  

 

 


Відділ передплати
0 800 214 008

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ДЕМО ДОСТУП