Усі послуги держави — на одному сайті


02.11.2020

Міністерство соціальної політики України інформує, що за адресою https://guide.diia.gov.ua/ розміщено Гід з державних послуг — інформаційний онлайн-портал про всі сервіси, що надаються органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.

На сервісі доступна інформація про 1170 послуг — місце, строки, вартість, а також необхідні документи та спосіб оскарження їх результатів. Інформація постійно оновлюється, і невдовзі на портал буде перенесено 100 % державних послуг в Україні.

Послуги розподілено за 17 категоріями залежно від сфери діяльності та 36 життєвими подіями. Придбати нерухомість, змінити місце прописки чи відкрити бізнес — усю необхідну інформацію щодо офіційних реєстрацій та отримання необхідних послуг можна легко знайти на Гіді.

Гід з державних послуг — це офіційне джерело інформації. Якщо орган виконавчої влади чи місцевого самоврядування під час надання певної послуги вимагатиме довідку, яку не згадано на Гіді, посилання на Гід є аргументом для громадян не надавати такі документи.

На Гіді з державних послуг працює зворотний зв’язок. Якщо користувач не знайшов інформації про послугу чи виявив помилку в наявній інформації, можна скористатись зворотним зв’язком — і послуга обов’язково з'явиться на сервісі. Зворотний зв'язок допомагає поліпшити сервіс, виявити проблемні напрями та найпопулярніші послуги.

Серед найпопулярніших державних послуг в Україні такі:

  • витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань;
  • державна реєстрація змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань;
  • державна реєстрація фізичної особи — підприємця;
  • реєстрація місця проживання;
  • реєстрація місця проживання дитини до 14 років;
  • реєстрація народження.

Проєкт реалізовано завдяки підтримці проєкту USAID/UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS» та за сприяння проєкту SURGe, що фінансується урядом Канади.

 


ДЕМО ДОСТУП