Відсторонення від роботи працівників, які підлягають обов’язковій вакцинації проти COVID-19: роз’яснення МОЗ


09.11.2021

Міністерство охорони здоров’я нагадує, що 8 листопада набуває чинності наказ МОЗ «Про затвердження Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним щепленням».

Йдеться про працівників:

  • центральних органів виконавчої влади та їхніх територіальних органів;
  • місцевих державних адміністрацій та їхніх структурних підрозділів;
  • закладів вищої, післядипломної, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної), загальної середньої, у тому числі спеціальних, дошкільної, позашкільної освіти, закладів спеціалізованої освіти та наукових установ незалежно від типу та форми власності.

Такий перелік сформований з огляду на стрімкі темпи поширення коронавірусної хвороби передусім для забезпечення безперебійної та безпечної роботи органів виконавчої влади на національному та місцевому рівнях та закладів освіти і науки.

Окрім того, працівники вказаних підприємств мають високий ризик захворіти на COVID-19, оскільки мають багато соціальних контактів під час роботи.

Варто наголосити, що інфікування хоча б одного працівника несе ризик інфікування усіх інших працівників, які перебували з ним у контакті та, потребує самоізоляції великої кількості колег.

Працівники вказаних організацій, …


Повний текст доступний БЕЗКОШТОВНО для користувачів сайту

Зареєструватись

Переваги реєстрації:
Щотижневе електронне видання «Зарплата і Кадри» • Реєстрація на заходи в 1 клік • Участь у безкоштовних вебінарах


◦ Карантин
◦ Трудовi вiдносини
◦ Відсторонення від роботи
ДЕМО ДОСТУП