Внесено зміни до КЗпП


06.12.2019


Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України повідомляє, що сьогодні, 06.12.2019 р., ухвалено Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення окремих питань державної служби та електронного документообігу».

Законом внесено зміни до деяких законодавчих актів України, що регулюють діяльність окремих державних органів, зокрема в частині проходження та особливостей державної служби, врегулювання правового статусу державних службовців, повноважень керівників державної служби, виключення інституту погодження призначення керівників структурних підрозділів третіми особами, що відповідно до норм Закону України «Про державну службу» вилучено як суб’єктивний чинник та інструмент впливу.

Також внесено зміни, зокрема, до Кодексу законів про працю України, законів України «Про статус народного депутата України», «Про звернення громадян», «Про доступ до публічної інформації», згідно з якими письмовою формою документа є документ, створений у паперовій або електронній формі (у тому числі в автоматичному режимі) з дотриманням вимог законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» та «Про електронні довірчі послуги». При цьому визначено, що паперовий та електронний документи мають однакову юридичну силу.

Законом внесено зміни до розділу II «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо перезавантаження влади». Зокрема, п. 3 викладено в такій редакції:

«Установити, що з 1 січня 2020 року норми і положення законів України, якими визначені розміри посадових окладів та інших складових оплати праці, грошового забезпечення працівників державних органів, крім Апарату Верховної Ради України, Національного антикорупційного бюро України, Вищого антикорупційного суду, Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, Національного агентства з питань запобігання корупції, Рахункової палати та членів Центральної виборчої комісії, застосовуються в порядку та розмірах, встановлених Кабінетом Міністрів України. До приведення законодавчих актів у відповідність із цим Законом вони застосовуються в частині, що не суперечить цьому Закону».

Проєкт Закону зареєстровано
за № http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=670652260.

 

 


ДЕМО ДОСТУП