Внесено зміни до переліку основних видів економічної діяльності, стосовно яких здійснюються обмежувальні протиепідемічні заходи


27.09.2021

Постановою КМУ від 20.09.2021 р. № 1003 внесено зміни до переліку основних видів економічної діяльності, стосовно яких здійснюються обмежувальні протиепідемічні заходи, запроваджені з метою запобігання поширенню на території окремих адміністративно-територіальних одиниць гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, що призводять до тимчасової зупинки роботи суб'єктів господарювання, в яких працюють застраховані особи, та фізичних осіб — підприємців, затвердженого постановою КМУ від 09.12.2020 р. № 1236.

У назві переліку (де коди КВЕД. — Прим. ред.) слова «фізичних осіб — підприємців» замінено словами «фізичних осіб — підприємців**» — перелік доповнено виноскою «**» такого змісту:

«Застосовується для виплат найманим працівникам суб'єктів господарювання у зв'язку із втратою частини заробітної плати та фізичним особам — підприємцям у зв'язку із втратою частини доходу внаслідок запроваджених у квітні−серпні 2021 р. обмежувальних протиепідемічних заходів, введених з метою запобігання поширенню на території окремих адміністративно-територіальних одиниць гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

 


◦ Карантин
ДЕМО ДОСТУП