Внесено зміни до Положення про порядок і умови користування даними ЄДРПОУ


01.03.2021


Наказом Держстату від 02.11.2020 р. № 312 (зареєстрованим в Мін’юсті 22.02.2021 р. за № 224/35846) внесено зміни до Положення про порядок і умови користування даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України, затвердженого наказом від 28.11.2005 р. № 386.
 

Відтепер запит на отримання відомостей можна подавати в електронній формі. Відомості на запит користувача можуть надаватися в паперовій або електронній формі у спосіб, що зазначений у запиті. Весь інформаційний фонд Реєстру на запит користувачу не надається.

Пункти 4-6 викладено в новій редакції, але принципових змін вони не зазнали.

Пункти 7-9 виключили (у них йшлося про надання Класифікаторів тільки в електронному вигляді, про узгодження формату надання даних в електронному вигляді та про критерії відбору, що відтепер закріплено в формі запиту).

На підтвердження оплати можна надати квитанцію, платіжне доручення або відомості (реквізити платежу) про внесення плати в будь-якій формі, надані користувачем, за якими можна перевірити факт оплати із використанням загальнодоступних електронних сервісів перевірки квитанцій.

Наказ набере чинності з дня його офіційного опублікування.

 


ДЕМО ДОСТУП