З 11 лютого "червоний" рівень епідемічної небезпеки встановлено на територіях трьох областей


09.02.2022

На територіях Закарпатської, Луганської, Хмельницької областей з 00 год. 00 хв. 11 лютого встановлено "червоний" рівень епідемічної небезпеки. Таке рішення прийняте на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 8 лютого.

“На сьогодні бачимо негативну динаміку ознак епідемічної небезпеки на території цих регіонів, а також застереження зі сторони голів ОДА щодо потенційного ризику збільшення рівня госпіталізації”, — зазначив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Таким чином, за результатами заслуханих доповідей та з урахуванням обговорення Комісією ТЕБ та НС вирішено встановити з 00 годин 00 хвилин 11 лютого 2022 р. "червоний" рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Закарпатської, Луганської, Хмельницької областей.

У регіонах застосовуватимуться обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для цього рівня епідемічної небезпеки.

Головам ОДА доручено забезпечити дотримання відповідних обмежувальних протиепідемічних заходів, а також щоденну оцінку епідемічної ситуації в регіоні, зокрема, на рівні об’єднаних територіальних громад, та за необхідності запровадити додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи, направлені на стримування поширення COVID-19. Крім того, вжити заходів щодо розгортання додаткових ліжко-місць у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з COVID-19, в разі різкого зростання кількості госпіталізованих пацієнтів.

 


◦ Карантин
ДЕМО ДОСТУП