З 23 грудня у шести областях скасовується червоний рівень епідемічної небезпеки


◦ Карантин
22 грудня 2021 р.

З 00 год. 00 хв. 23 грудня на території Житомирської, Київської, Миколаївської, Сумської, Черкаської та Чернігівської областей скасовується червоний рівень епідемічної небезпеки.

Таке рішення прийняте на засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 21 грудня.

За словами заступника Міністра охорони здоров’я – головного державного санітарного лікаря Ігоря Кузіна в регіонах спостерігається стабілізація ознак епідемічної небезпеки, а саме показників по завантаженості ліжок, які забезпечені подачею медичного кисню, кількістю госпіталізованих пацієнтів з підтвердженими та підозрілими випадками коронавірусної інфекції та рівнем зростання загальної кількості інфікованих пацієнтів.

«Протягом 7 днів ми бачимо стабілізацію цих показників в порівнянні з попереднім аналогічним періодом. І останнім стабілізувався показник коефіцієнта випадків інфікування COVID-19. З 13 по 20 грудня на території Київської області він знизився на 4,5%, Миколаївської - на 6%, Черкаської - на 12%, Чернігівської - на 3%, Житомирської - майже на 6%, Сумської – на 5,7%», - зазначив Ігор Кузін.

Таким чином за результатами заслуханих доповідей та з урахуванням обговорення Комісією ТЕБ та НС вирішено скасувати з 00 год. 00 хв. 23 грудня 2021 р. червоний рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 в Житомирській, Київській, Миколаївській, Сумській, Черкаській та Чернігівській областях.

ОДА доручено вжити заходів до забезпечення дотримання обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачених для відповідного рівня епіднебезпеки. А також забезпечити щоденну оцінку епідемічної ситуації в регіонах, зокрема, на рівні об’єднаних територіальних громад, та за необхідності вживати додаткових заходів, направлених на стримування швидкого поширення COVID-19.

 

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ДЕМО ДОСТУП