Зміни у «карантинних» КВЕД


23.04.2021

Постановою КМУ від 21.04.2021 р. № 374 внесено зміни до Переліку основних видів економічної діяльності, стосовно яких здійснюються обмежувальні протиепідемічні заходи, запроваджені з метою запобігання поширенню на території окремих адміністративно-територіальних одиниць гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, що призводять до тимчасової зупинки роботи суб'єктів господарювання, в яких працюють застраховані особи, та фізичних осіб — підприємців, затвердженого постановою КМУ від 09.12.2020 р. №1236.

До коду 47.76 додано «зірочку», що означає, що він «застосовується для виплат найманим працівникам суб’єктів господарювання у зв’язку із втратою частини заробітної плати та фізичним особам — підприємцям у зв’язку із втратою частини доходу внаслідок запроваджених у лютому − березні 2021 р. обмежувальних протиепідемічних заходів, введених з метою запобігання поширенню на території окремих адміністративно-територіальних одиниць гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Крім того, постановою уточнено, що торгівля «садивним матеріалом» передбачає продаж квітів та рослин, також дозволено продавати добрива.

 

 


◦ Карантин
ДЕМО ДОСТУП