Звітність в електронній формі: роз’яснює ДПСУ


01.09.2020

Державна податкова служба України повідомляє, що 01.09.2020 р. набирає чинності наказ Міністерства фінансів України «Про внесення змін до Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами» від 06.01.2020 р. № 261 (далі — Наказ № 261).

Його основною метою є спрощення механізму обміну електронними документами з контролюючими органами. 

Приєднання до договору про визнання електронних документів (далі — Договір) відбуватиметься після прийняття в контролюючому органі першого будь-якого електронного документа, надісланого у встановленому форматі (стандарті) з дотриманням вимог законодавства.

Договори та пов’язані з ними повідомлення про надання інформації щодо кваліфікованого електронного підпису, які станом на день набрання чинності Наказом № 261 є чинними, продовжують діяти до виникнення підстав, визначених п. 5 розділу III Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 06.06.2017 р. № 557. Можливість обробки заяв про приєднання до Договору за формою, затвердженою цим наказом, забезпечуватиметься до набрання чинності Наказом № 261.

 


◦ Офіційні роз’яснення
◦ Звітність
◦ Податкова звітність
ДЕМО ДОСТУП