Атестаційна комісія: склад та функції


◦ Трудовi вiдносини
◦ Атестація

 Відповідно до Порядку № 442 до складу атестаційної комісії включається представник профспілки, а в разі її відсутності — уповноважена працівниками особа. Перелік фахівців, які можуть входити до складу комісії, наведено в п. 2.2 Методрекомендацій № 41, яким рекомендовано вводити до неї головних спеціалістів, працівників відділу кадрів, праці та заробітної плати, охорони праці, органів охорони здоров’я підприємства, представників громадських організацій. На великих підприємствах із цеховою структурою інколи може створюватися кілька цехових атестаційних комісій.

Якщо на підприємстві є власна лабораторія, що проводить лабораторні дослідження умов праці під час атестації робочих місць, доцільно включити її начальника до складу постійної атестаційної комісії підприємства. Головою комісії зазвичай призначають головного інженера, заступника директора з виробництва або директора технічного.

Зауважимо, що комісія для проведення атестації може мати як тимчасовий, так і постійний характер. Зокрема, постійну атестаційну комісію, як правило, створюють на великих промислових підприємствах зі значною кількістю робочих місць, …


Повна версія статті доступна для передплатників видання Кадровик України. Спецвипуск

Дізнатись більше про видання

Якщо ви вже передплатили видання, зареєструйтесь на цьому сайті та активуйте ваш промо-код в профілі користувача.

У разі виникнення запитань зверніться до вашого менеджера з передплати.

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00