Формат і строки зберігання первинних документів


◦ Офіційні роз’яснення
◦ Кадрова документація

В якому форматі зберігаються в платника податків електронні форми первинних документів, пов’язані з обчисленням і сплатою податків та зборів (крім ЄСВ), а також архіви файлів звітності, поданої контролюючим органам в електронному вигляді, та який строк їх зберігання (у т. ч. якщо перевірка не проводилася три роки)?

Платники податків зобов’язані забезпечити зберігання документів, визначених п. 44.1 ПКУ, а також документів, пов’язаних із виконанням вимог законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, протягом передбачених законодавством строків, але не менш як зазначено в ст. 44 ПКУ.

Електронні форми первинних документів, пов’язаних з обчисленням і сплатою податків та зборів (крім єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування), а також архів файлів звітності, поданої контролюючим органам в електронному вигляді, повинні зберігатися платниками податку на електронних носіях інформації у формі, що дає змогу здійснити перевірку їх цілісності на цих носіях. Строк зберігання електронних документів на електронних носіях інформації повинен бути не меншим ніж строк, встановлений законодавством для відповідних документів на папері.

 

 

 

 

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00