Готуємося до співбесіди з рекрутером


Співбесіду з рекрутером можна порівняти з іспитом. А для складання будь-якого іспиту на відмінно необхідно приділити час вивченню певного матеріалу. Тож до співбесіди також варто підготуватися


Soft skills та hard skills: ідеальне поєднання  

Візитівкою кандидата на посаду є резюме, в якому, зокрема, вказуються і набуті особою навички. Окрім hard skills, рекрутера особливо цікавитиме й наявність soft skills. Hard skills — це жорсткі навички, тобто професійні вміння, обумовлені особливістю професії. Наприклад, для програміста — це володіння мовами програмування, для маркетолога — володіння інструментами аналітики. 

Soft skills — це гнучкі навички, тобто такі, що не залежать від професійної належності, проте допомагають якісно виконувати свою роботу. Soft skills умовно можна поділити на кілька груп:

  • стресостійкість — здатність зберігати працездатність у разі змін, що можуть відбуватися у процесі трудової діяльності, а також можливість адаптуватися до зазначених змін. Ця риса дуже важлива для ефективного виконання роботи;
  • навички комунікації. Важливо не лише професійно виконувати трудові обов’язки, а й уміти працювати в команді, налагоджувати спілкування з різними людьми. Для цього варто розвивати емоційний інтелект — вміння розуміти почуття інших та контролювати власні;
  • навички самоорганізації — вміння самостійно організовувати власний час максимально ефективно;
  • контекстне мислення. У сучасному світі людина постійно відчуває інформаційний стрес, адже кожного дня вона дізнається велику кількість інформації, яка інколи є неактуальною для неї. Тому потрібно вміти аналізувати, узагальнювати інформацію та доходити певних висновків; 
  • креативні навички. Уміння мислити не шаблонно останнім часом є дуже затребуваним. Сучасний світ стає все гнучкішим і потребує швидкого пристосування до нових умов. Тому необхідно розвивати в собі креативність задля нестандартного вирішення ситуацій, які можуть виникнути.

З огляду на наведене вище, у резюме варто не лише перерахувати свої гнучкі навички, а й навести приклади, коли вони стали вам у пригоді у процесі трудової діяльності. Якщо ви наведете саме приклади їх застосування, а не лише перелік, це свідчитиме про ваші креативні навички.

 

Підготовка до співбесіди із рекрутером

Отже, ваше резюме зацікавило рекрутера й він вирішив познайомитися з вами особисто. Як підготуватися до співбесіди?

1. Головне, не хвилюйтеся. Будьте впевнені в собі, своїх професійних навичках. Пригадайте свій професійний досвід, згадайте моменти, коли ви успішно вирішували поставлені перед вами завдання. Коли ми згадуємо свій успішний досвід, тоді ми спокійніше ставимося до нових обставин. 

Щоб майбутня подія була менш хвилюючою, уявіть, що ви успішно пройшли співбесіду, уявіть свій майбутній успіх. Також розгляньте ситуацію, коли ви не отримали бажану посаду, поміркуйте, що можлива відмова є новою можливістю, а не поразкою. Також варто пам’ятати, що HR-менеджер зацікавлений дізнатися про вас більше, ніж він це міг зробити за допомогою резюме, а не ставить за мету виявити ваші слабкі сторони. 

2. Визначтеся з одягом, у якому ви прийдете на співбесіду. Бажано, щоб це був одяг класичного стилю, однотонних кольорів. Пам’ятайте: під час співбесіди велику увагу приділяють зовнішньому вигляду кандидата, оскільки це свідчить про вміння потурбуватися про себе.

3. Напередодні співбесіди поміркуйте, яку заробітну плату ви хотіли б отримувати. Проведіть аналіз розміру оплати праці за аналогічними посадами на ринку праці. Це допоможе вам визначитися із вартістю своїх послуг. 

4. Мова тіла. Наше спілкування відбувається не лише вербально, а й невербально. Часто наші жести, міміка, рухи свідчать про хвилювання, хоча на словах ми можемо виглядати впевнено. Наприклад, під час озвучування розміру заробітної плати, яку ми хотіли б отримувати за свою роботу, ми можемо відводити погляд у бік. Для інтерв’юера такий невербальний сигнал може свідчити про вашу невпевненість у своїх здібностях. Тому вдома варто згадати, які рухи тіла можуть свідчити про хвилювання, та спробувати контролювати їх під час співбесіди. 

5. Якщо під час співбесіди ви занадто хвилюватиметеся, дайте собі час на роздуми. Не варто швидко відповідати на всі запитання. Ви можете кілька секунд подумати, перед тим як давати відповідь. Оглядач видання Business Insider Шана Лебовіц стверджує, що така стратегія свідчить для інтерв’юера, що кандидат впевнений у собі, щоб витримати паузу, а також достатньо зацікавлений у роботі.  

6. Вивчіть інформацію про компанію, де ви плануєте працювати. Доволі часто на співбесіді запитують, що кандидат знає про компанію-роботодавця. Для того, щоб показати свою зацікавленість у майбутній роботі, вивчіть якомога більше інформації про компанію. Не обмежуйтеся лише даними, які свідчать про основну діяльність. Якщо є можливість, дізнайтеся про історію компанії, особливості її діяльності, місце на ринку серед аналогічних компаній. Ваша обізнаність свідчитиме про зацікавленість у роботі та ваших навичках працювати з інформацією. 

7. Завчасно підготуйте запитання, відповіді на які ви хочете отримати під час співбесіди. Співбесіда — це діалог між кандидатом та рекрутером, тому важливо поставити запитання про роботу, які вас цікавлять, і відповіді на які дадуть вам змогу краще уявити трудові відносини з майбутнім роботодавцем. Проте інколи співбесіда може викликати стрес, через що ви розгубитеся й не поставите всіх запитань. Тому радимо вдома їх продумати й записати.

 

Які запитання слід поставити рекрутеру

Співбесіда — це двостороннє спілкування. Не варто думати, що ви не можете поставити запитання рекрутеру щодо роботи. Адже не лише вас обирають для виконання певних функцій, а й ви обираєте й вирішуєте, чи хочете працювати в цій компанії. Тому доцільно ставити запитання, які дадуть вам змогу оцінити переваги роботи в компанії, куди вас запросили на співбесіду. Тож далі наведемо перелік запитань, які можуть стати вам у пригоді під час співбесіди.

1. Запитання про посаду та роботу

Чи новою є вакантна посада чи це старе робоче місце? Якщо нова — то чому виникла потреба в ній? Якщо вона нова, які завдання роботодавець хоче бачити виконаними за допомогою кандидата? Якщо на цій посаді раніше працювали, то чому попередній працівник припинив трудові відносини? Хто буде вашим безпосереднім керівником? Яку відповідальність буде покладено на вас згідно з посадовою інструкцією? Де буде розташоване ваше робоче місце?

2. Які результати роботи очікує отримати роботодавець від нового фахівця?

Подумайте, чи зможете ви досягти озвучених результатів, чи відповідають очікування роботодавця від роботи вашим? Якщо постають уточнювальні запитання — ставте їх. Це дасть вам можливість отримати якомога більше інформації про майбутню роботу й визначити, чи готові ви за неї взятися.  

3. Виконання яких завдань очікує роботодавець від фахівця?

Відповідь на це запитання дасть змогу конкретизувати рівень очікування роботодавця від кандидата та визначити коло завдань. Також важливо уточнити тривалість випробувального строку. 

4. Питання, що стосуються умов роботи

Який графік роботи? Чи є можливість його коригування? Тривалість відпустки? Де буде розташоване робоче місце? Чи воно обладнане всією необхідною технікою? Чи виникає необхідність у надурочній роботі? Якщо так, то яким чином проводиться компенсація за надурочну роботу? Чи передбачено медичне страхування працівників?

5. Які можливості для професійного розвитку надає компанія?

Передусім визначте, які можливості для професійного розвитку важливі саме для вас? Кар’єрний розвиток, розширення професійних навичок, менторство? Визначивши власні орієнтири, ви зможете порівняти їх із можливостями, які надає компанія. Якщо ж ваші цінності та цінності компанії відрізняються, ви одразу зрозумієте, чи маєте бажання працювати в ній чи ні. 

За результатами співбесіди ви також зможете оцінити важливість отримання роботи в компанії. Якщо вас все влаштовуватиме і вам запропонують долучитися до команди, насолоджуйтеся успішним проходженням співбесіди й майбутньою роботою, а якщо ні, то це нова можливість для отримання кращої саме для вас роботи. І пам’ятайте, що основна запорука успіху — це впевненість у собі.  

 

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ДЕМО ДОСТУП