HR топ-менеджмент і власники компаній: зворотний зв’язок

Зворотний зв'язок


Продовжуємо рубрику, мета якої — дізнатися трохи більше про те, що думає про роботу HR топ-менеджмент і власники компаній, чого вони очікують і як бачать ефективну взаємодію. Цього разу спілкуємося з Ольгою Тарановою — керівником напрямку бухгалтерських продуктів компанії «ЛІГА:ЗАКОН» та Надією Мальцевою — CEO/co-founder компанії Crazy Panda.

 

«Кадровик України»: Ваш найкращий досвід взаємодії з HR: що це було? Яким був результат? Які висновки ви зробили?

 

Ольга Таранова: Розпочну з висновків: кращий досвід або успішний досвід взаємодії — це коли НR стає твоїм партнером. Це означає, що в нас є спільна позиція та мегазацікавленість у бізнес-результаті. Найбільше прикладів успішної взаємодії лежить у площині грамотного підбору і ефективних внутрішніх комунікацій. Я дуже ціную зацікавленість НR у підборі кращих кандидатів. З огляду на загальноринкову тенденцію кадрового голоду, я вдячна колегам за тих людей, які приходять у мою команду. Адже коли з’являється правильний кандидат, він стає співробітником «на все життя».

Що ж стосується внутрішніх комунікацій, у компанії «ЛІГА:ЗАКОН» без цього ніяк. Ми ростимо і розвиваємо 13 різних IT-продуктів і сервісів. З таким широким портфелем продуктів найважливіше завдання — це сформувати не тільки знання про них, а й буквально «закохати» в кожен. Щодня ми спільно працюємо над новими креативними й оригінальними способами …


Повна версія статті доступна БЕЗКОШТОВНО для користувачів сайту

Зареєструватись

Переваги реєстрації:
Щотижневе електронне видання «Зарплата і Кадри» • Реєстрація на заходи в 1 клік • Участь у безкоштовних вебінарах

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00