Локальні документи


◦ Офіційні роз’яснення
◦ Кадрова документація

Потреба у веденні табеля обліку робочого часу  

Табель обліку робочого часу є підставою для нарахування працівникам заробітної плати, допомоги по тимчасовій непрацездатності, сум за період щорічних відпусток, інших виплат.

Ведення табельного обліку робочого часу на підприємствах регулюється наказом Держкомстату «Про затвердження типових форм первинної облікової документації зі статистики праці» від 05.12.2008 р. № 489.

Наказом затверджено типову форму № П-5 «Табель обліку використання робочого часу», яка носить рекомендаційний характер і складається з мінімальної кількості показників, необхідних для заповнення форм державних статистичних спостережень. За необхідності форму можна доповнити іншими показниками, необхідними для обліку на підприємстві.

У разі потреби можна застосовувати й іншу форму табеля обліку робочого часу, але обов’язковим є первинний облік показників щодо використання робочого часу, явок і неявок працівників, які визначено формами державних статистичних спостережень з праці (лист Державної служби статистики «Щодо заповнення табеля обліку використання робочого часу» від 12.01.2012 р. № 9/4-10/9).

Відповідно до ч. 2 ст. …


Повна версія статті доступна для передплатників видання Консультант Кадровика

Дізнатись більше про видання

Якщо ви вже передплатили видання, зареєструйтесь на цьому сайті та активуйте ваш промо-код в профілі користувача.

У разі виникнення запитань зверніться до вашого менеджера з передплати.

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00