Заробітна плата
електронна версія

Місце сплати ПДФО за відсутності відокремлених підрозділів


До якого бюджету повинен сплачувати ПДФО суб’єкт господарювання, який не має відокремлених структурних підрозділів, а має власні або орендовані приміщення (будівлі) в різних регіонах України та/або районах міста, де працюють наймані працівники такого суб’єкта господарювання?

Податок на доходи фізичних осіб підлягає сплаті до відповідного місцевого бюджету за місцезнаходженням (розташуванням) власних або орендованих приміщень (будівель) в різних регіонах України, в яких працюють наймані працівники тако-го суб’єкта господарювання, незважаючи на відсутність у нього відокремлених структурних підрозділів.

У той же час ПДФО, нарахований, зокрема, податковим агентом з доходів за здавання фізичними особами в оренду (суборенду, емфітевзис) земельних ділянок, земельних часток (паїв), виділених або не виділених у натурі (на місцевості), сплачується таким податковим агентом до відповідного бюджету за місце­знаходженням таких об’єктів оренди, суб­оренди, емфітевзису (абзац п’ятий частини другої ст. 64 Бюджетного кодексу України (далі — БКУ; пп. 168.4.5 ПКУ).


Повна версія статті доступна для передплатників видання Заробітна плата

Дізнатись більше про видання

Якщо ви вже передплатили видання, зареєструйтесь на цьому сайті та активуйте ваш промо-код в профілі користувача.

У разі виникнення запитань зверніться до вашого менеджера з передплати.

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00