Надання підтвердних документів для уникнення подвійного оподаткування


◦ Офіційні роз’яснення
◦ Облік і оподаткування
◦ ПДФО та ВЗ
◦ Звітність
◦ Податкова звітність
◦ Звітність з ПДФО (ф. № 1ДФ)

Роз’яснюють фахівці ДПСУ

Чи надаються підприємцем — платником єдиного податку першої – третьої груп іншим суб’єктам господарювання, з якими він має господарські відносини (юридичні особи та фізичні особи — підприємці), для уникнення подвійного оподаткування підтвердні документи про застосування спрощеної системи оподаткування?

Відповідно до пп. 165.1.36 ПКУ до складу загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включається дохід фізичної особи — підприємця, з якого сплачується єдиний податок згідно зі спрощеною системою оподаткування відповідно до ПКУ.

Платники єдиного податку звільняються від обов’язку нарахування, сплати та подання податкової звітності з податку на доходи фізичних осіб у частині доходів (об’єкта оподаткування), що отримані в результаті господарської діяльності платника єдиного податку першої – четвертої групи (фізичної особи) та оподатковані згідно з главою 1 розділу XIV «Спеціальні податкові режими» ПКУ (пп. 2 п. 297.1 ПКУ).

Реєстрація суб’єкта господарювання як платника єдиного податку здійснюється шляхом внесення відповідних записів до реєстру платників єдиного податку (п. 299.1 ПКУ).

Центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, веде …


Повна версія статті доступна для передплатників видання Заробітна плата

Дізнатись більше про видання

Якщо ви вже передплатили видання, зареєструйтесь на цьому сайті та активуйте ваш промо-код в профілі користувача.

У разі виникнення запитань зверніться до вашого менеджера з передплати.

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00