Оплата праці педпрацівників під час канікул

Бюджетна сфера

 У статті розглянуто особливості оплати праці педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти під час канікул та наведено приклади розрахунку заробітної плати за цей період

Робочий час педпрацівників

Робочий час — це встановлений законодавством відрізок календарного часу, протягом якого працівник відповідно до правил внутрішнього трудового розпорядку, графіка роботи або умов трудового договору повинен виконувати свої трудові обов’язки.

У межах навчального періоду робочий час учителя розподіляється відповідно до розкладу навчальних занять та індивідуального плану навчальної, навчально-методичної та іншої роботи.

Кількість годин педагогічне навантаження, яке є нормованою частиною робочого часу педпрацівника, встановлюється в тарифікаційному списку закладу станом на 1 вересня.

Педагогічне навантаження вчителя закладу загальної середньої освіти незалежно від підпорядкування, типу і форми власності — це час, призначений для здійснення освітнього процесу (ст. 25 Закону України «Про загальну середню освіту» від 13.05.1999 р. № 651-XIV).

Розподіл педагогічного навантаження в такому закладі затверджується його керівником. Залежно від кількості годин, передбачених навчальним планом, педагогічне навантаження вчителів щодня може бути різним, а в окремі дні його може й не бути. Це обумовлено санітарно-гігієнічними вимогами до складання шкільного розкладу уроків, який ураховує насамперед інтереси учнів, а не вчителів.

Канікулярний період  

Канікулярним періодом є періоди осінніх, зимових, весняних і літніх канікул, які установлені для учнів навчальних закладів та не збігаються зі щорічними …


Повна версія статті доступна для передплатників видання Кадровик України

Дізнатись більше про видання

Якщо ви вже передплатили видання, зареєструйтесь на цьому сайті та активуйте ваш промо-код в профілі користувача.

У разі виникнення запитань зверніться до вашого менеджера з передплати.

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00