Основне про підсумований облік робочого часу

 

          Різновидом режиму робочого часу є режим, за якого вводиться підсумований облік робочого часу. Відповідно до статті 61 КЗпП його запровадження допускається на безперервно діючих підприємствах, в установах, організаціях (далі — підприємство), а також в окремих виробництвах, цехах, дільницях, відділеннях і на деяких видах робіт, де за умовами виробництва не може бути додержана встановлена для даної категорії працівників щоденна або щотижнева тривалість робочого часу.

    Підсумований облік робочого часу запроваджується на підприємстві за погодженням із профспілкою, а в разі її відсутності це питання регулюється в колективному договорі (ст. 7 Закону України «Про колективні договори і угоди» від 9 липня 1993 р. № 3356-ХІІ). Такий режим робочого часу встановлюється наказом роботодавця (додаток).

    Запровадження підсумованого обліку робочого часу допускається з тим, щоб тривалість робочого часу за обліковий період не перевищувала нормального числа робочих годин, передбаченого статтями 50 і 51 КЗпП.

    Згідно зі статтею 57 КЗпП час початку та закінчення щоденної роботи (зміни) встановлюється правилами внутрішнього трудового розпорядку (ПВТР) та графіками змінності. Методичними рекомендаціями щодо застосування підсумованого обліку робочого часу, затвердженими наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 19 квітня 2006 р. № 138 (далі — Методичні рекомендації) …


Повна версія статті доступна БЕЗКОШТОВНО для користувачів сайту

Зареєструватись

Переваги реєстрації:
Щотижневе електронне видання «Зарплата і Кадри» • Реєстрація на заходи в 1 клік • Участь у безкоштовних вебінарах

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00