Повернення працівника на роботу після проходження військової служби


◦ Військовий облік

Після демобілізації, а отже після закінчення виконання державних обов’язків працівник має стати до роботи, оскільки продовжує перебувати з підприємством у трудових відносинах. Коли працівник зобовязаний це зробити та що робити кадровику — в матеріалі


Особи, звільнені з військової служби, зобов’язані у 5-денний строк прибути до районних (міських) військкоматів для взяття їх на військовий облік (п. 11 ст. 26 Закону про військовий обов’язок).

Закінченням проходження військової служби вважається день виключення військовослужбовця зі списків особового складу військової частини в порядку, встановленому положеннями про проходження військової служби громадянами України.

Після появи працівника у військкоматі, проставлення до військового квитка відмітки про звільнення військовослужбовця з військової служби та взяття його на військовий облік працівник повертається до виконання своїх робочих обов’язків. Тому він повинен подати роботодавцю належним чином оформлений військовий квиток.

Передусім роботодавцю необхідно перевірити зазначену у військовому квитку дату взяття його на військовий облік, оскільки вийти на роботу працівник повинен на наступний після цього день. …


Повна версія статті доступна для передплатників видання Консультант Кадровика

Дізнатись більше про видання

Якщо ви вже передплатили видання, зареєструйтесь на цьому сайті та активуйте ваш промо-код в профілі користувача.

У разі виникнення запитань зверніться до вашого менеджера з передплати.

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00