Заробітна плата
електронна версія

Практика ВС:   ознаки трудового договору та договору ЦПХ


Доволі часто органи Держпраці в ході перевірок трактують цивільно-правові відносини юридичних осіб з фізичними особами як трудові й нараховують великі штрафи. Розглянемо, в яких випадках роботодавець може впевнено залучати фізичну особу до роботи за договором цивільно-правового характеру (ЦПХ), а в яких — ні, використавши правову позицію Верхов­ного Суду у справі № 160/8664/18

 

Суть справи

Товариством у різні періоди було укладено договори ЦПХ з фізособами на виконання робіт, зокрема, з ведення бухгалтерського обліку, за професіями маляра-штукатура, плиточника, столяра-бетонщика, монтажника на об’єктах, підсобного робітника, водія.

Орган Пенсійного фонду України надав органу Держпраці інформацію про те, що в такого Товариства є працівники, які за договорами ЦПХ виконують роботи більше року, і ця юридична особа є їх єдиним замовником за вказаний період. На цій підставі органом Держпраці у жовтні 2018 р. було проведено інспекційне відвідування Товариства, за результатами якого було складено акт інспекційного відвідування юридичної особи, яка використовує найману працю.

Перевіркою було встановлено порушення підприємством вимог частини третьої ст. 24 КЗпП та постанови КМУ «Про порядок повідомлення Державній фіскальній службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу» від 17.06.2015 р. № 413, а саме фактичне допущення до роботи осіб без укладення трудового договору.

Орган Держпраці дійшов висновку, що укладені Товаристом з фізособами договори ЦПХ мають типову форму, …


Повна версія статті доступна для передплатників видання Заробітна плата

Дізнатись більше про видання

Якщо ви вже передплатили видання, зареєструйтесь на цьому сайті та активуйте ваш промо-код в профілі користувача.

У разі виникнення запитань зверніться до вашого менеджера з передплати.

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00