Системи медичного обслуговування у світі


  

У будь-якій цивілізованій країні функціонує своя система охорони здоров’я. Україна в цьому сенсі не є винятком. На відміну від Німеччини та Франції, Конституція нашої держави (ст. 49) гарантує кожному право на охорону здоров’я, медичну допомогу та медичне страхування.

Медична реформа в Україні викликає резонанс у суспільстві. Хтось вважає її більш-менш вдалою, хтось висловлює цілковите незадоволення нею. Але ж все пізнається у порівнянні. Тому, на наш погляд, читачам буде цікаво й корисно ознайомитися з тим, як працюють системи медичного обслуговування в деяких розвинутих державах. Автор, аналізуючи різні параметри, доходить висновку, що найкращі системи охорони здоров’я функціонують в Австралії, Великій Британії, Канаді, Італії, Німеччині, Сінгапурі, США, Франції та Швейцарії. Тож далі — детальніше.

 

Австралія

Ця держава пропонує безкоштовне лікування в державних лікарнях, а їх в Австралії понад 50 % від загальної кількості. Пацієнти мають доступ майже до всього набору медичних послуг. Крім того, вони забезпечені всіма необхідними ліками. Близько 85 % усіх …


Повна версія статті доступна БЕЗКОШТОВНО для користувачів сайту

Зареєструватись

Переваги реєстрації:
Щотижневе електронне видання «Зарплата і Кадри» • Реєстрація на заходи в 1 клік • Участь у безкоштовних вебінарах

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00