Кадровик України
електронна версія

Слово редактора


Але весни нам дочекатись змога.
У мороці оманливих подій 
Мудрець знайде осяяну дорогу.


Мірза Шафі Вазех


Одного зимового, але не дуже морозного дня ми раптом зрозуміли, що вже ніби й не зима, а Кодекс законів про працю може стати не Трудовим кодексом, а просто Законом про працю… І це станеться вже цієї зими, а можливо весни, а може й не цієї… Ось так жартома хотіла б розпочати вступне слово, тому що інформувати про 15-річну епопею під назвою «Новий Трудовий кодекс» іншими словами не виходить.

А якщо серйозно, то в кінці грудня 2019 р. уряд ухвалив нову редакцію проєкту Закону про працю й передав її до Верховної Ради України (із законопроєктом можна ознайомитися за посиланням http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=67833). Укотре наголошую, що на сторінках нашого видання законопроєкти не розглядаються, щоб не вводити в оману передплатників журналу. Інформація про проєкти законів та про інші реальні й плановані нормативні акти щоденно розміщується на нашому сайті profpressa.com, а на всі актуальні запитання ми відповідаємо під час телефонних консультацій на прямій лінії щодня по буднях з 10 до 15 години.

Що стосується трудових книжок, то на сьогодні вони не скасовані — обов’язковість їх ведення передбачена КЗпП. А ось той факт, що КМУ затвердив порядок обліку трудової діяльності працівників …


Повна версія статті доступна для передплатників видання Кадровик України

Дізнатись більше про видання

Якщо ви вже передплатили видання, зареєструйтесь на цьому сайті та активуйте ваш промо-код в профілі користувача.

У разі виникнення запитань зверніться до вашого менеджера з передплати.

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00