Стягнення з працівника аліментів на дитину

Трудові правовідносини

 

Питання виконання батьками обов’язків щодо утримання своїх дітей ніколи не втрачає актуальності, а статистика свідчить, що заборгованість із виплати аліментів зростає щороку. Декілька років тому було прийняті законодавчі нововведення у цій сфері. Тож дізнайтеся, як бути, якщо на вашому підприємстві працює людина, яка має сплачувати аліменти на дитину, який порядок стягнення аліментів з працівника та їх розмір, а також як правильно оформити такі стягнення.

 

Правові підстави виплати аліментів

Відповідно до чинного законодавства аліментами на дитину називають кошти, які виплачуються дитині одним із батьків та є власністю дитини. Батьки (опікуни) повинні витрачати їх винятково на дитину. Батьки можуть сплачувати аліменти добровільно, однак якщо компромісу досягти не вдалося, рішення про їх сплату приймає суд. За загальним правилом норм ст. 180 Сімейного кодексу України (далі — СК) батьки повинні утримувати дитину до досягнення нею повноліття, тобто до 18 років.

Мінімальний гарантований розмір аліментів встановлений ч. 2 ст. 182 СК — на одну дитину він не може бути меншим за 50% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку. Однак якщо платник аліментів має високий заробіток (дохід), суд може присудити йому мінімальний рекомендований розмір аліментів на дитину відповідного віку в розмірі 100% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.

Нагадаємо, що згідно …


Повна версія статті доступна для передплатників видання Консультант Кадровика

Дізнатись більше про видання

Якщо ви вже передплатили видання, зареєструйтесь на цьому сайті та активуйте ваш промо-код в профілі користувача.

У разі виникнення запитань зверніться до вашого менеджера з передплати.

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00