Трудові гарантії осіб, призваних на строкову військову службу під час особливого режиму


◦ Офіційні роз’яснення
◦ Військовий облік

Вирішуючи питання щодо звільнення працівника із займаної посади у зв’язку з призовом на строкову військову службу, слід керуватися спеціальним законодавством, яке встановлює додаткові гарантії для зазначеної категорії громадян.

Про це повідомила колегія суддів Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду, розглянувши адміністративну справу про визнання неправомірними дій, визнання неправомірним (нечинним) і скасування припису.

Суть спору полягає в тому, що Управлінням Держпраці в Закарпатській області на підставі акта перевірки було винесено припис, яким встановлено порушення щодо звільнення фізичної особи з роботи 19.05.2015 р. за п. 3 ч. 1 ст. 36 КЗпП у зв’язку з призовом на військову службу. Зокрема, як зазначено в приписі, призов на військову службу не є підставою для припинення трудового договору відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 36 КЗпП.

Зазначеним приписом зобов’язано позивача вжити заходів щодо недопущення порушень стосовно звільненої особи відповідно до ст. 119 КЗпП, ст. 39 Закону про військовий обов’язок та у строк до 20.06.2016 р. письмово проінформувати Управління Держпраці в Закарпатській області про виконання …


Повна версія статті доступна для передплатників видання Консультант Кадровика

Дізнатись більше про видання

Якщо ви вже передплатили видання, зареєструйтесь на цьому сайті та активуйте ваш промо-код в профілі користувача.

У разі виникнення запитань зверніться до вашого менеджера з передплати.

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00