Від редакції


Запровадження карантину всіма сприйнялося як обмеження — обмеження свободи пересування та можливостей. Разом із тим, більшість не очікувала, що карантин затягнеться так надовго, та доведеться запроваджувати нові методи роботи. Однак карантин не обмежив відповідальність перед нашими читачами!

Поточний номер нашої газети наповнювався протягом місяця задля надання оперативної інформації, яка уже давно опублікована на нашому оновленому сайті profpressa.com. Зареєструвавшись тут, ви зможете отримувати не тільки актуальні статті, але і новини із професійної діяльності, а також цікаві матеріали, офіційні позиції та роз’яснення. Також своєчасно була опублікована безкоштовна брошура «КАРАНТИН. Готовi рiшення для кадровика i бухгалтера» за допомогою якої ви, наші читачі, могли оформити трудові відносини на час карантину. Для нас важливо допомогти в цей непростий для кадровика час!

Через карантин друкований номер журналу вийшов більшим за звичайний — у ньому 120 сторінок. Він містить частину тематичного матеріалу «Військовий облік на підприємстві» та повний поточний номер. У друкованому форматі він є спареним, але …


Повна версія статті доступна для передплатників видання Консультант Кадровика

Дізнатись більше про видання

Якщо ви вже передплатили видання, зареєструйтесь на цьому сайті та активуйте ваш промо-код в профілі користувача.

У разі виникнення запитань зверніться до вашого менеджера з передплати.

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00