Від редакції


Вітаємо, наші любі передплатники!

Щокварталу наше видавництво випускає тематичний номер, але цього року ми вирішили дещо відійти від звичного стандарту та пропонуємо вашій увазі новий формат. Цей номер присвячений зручним та практичним схемам і таблицям. Він отримав назву «Нотатки кадровика», оскільки тут зібрано багато різних важливих правил, якими кадровик послуговується у своїй роботі. Сподіваємося, що цей номер стане незамінним порадником, який буде використовуватися задля оперативного пошуку необхідної інформації. 

Крім цього, ми не могли обійти стороною гарячі теми цього місяця. Підписання закону щодо врегулювання надомної та дистанційної роботи, основні положення якого передбачають запровадження двох самостійних видів роботи — дистанційної та надомної, та закону про перехід на електронні трудові книжки, який запроваджує облік трудової діяльності працівників в електронній формі, використання цих відомостей для підтвердження наявного стажу роботи для укладення трудового договору, призначення пенсій тощо. 

Для ознайомлення з ними читайте статті «Сучасне регулювання надомної та дистанційної роботи» й «Електронний облік трудової діяльності». Також у рубриці «Електронний облік» можна знайти додаткову інформацію щодо оформлення кваліфікованого електронного підпису, передання сканованих копій трудової книжки працівником або роботодавцем тощо.

Сподіваємось, що такий формат викладення інформації припаде вам до душі та стане зручним помічником у роботі.

Бажаємо цікавої роботи, здоров’я та гарного настрою!

Галина Фольварочна,
головна редакторка газети «Консультант Кадровика»Пароль для прямої лінії «Центру кадрових консультацій»: 1958
Звертайтесь до Центру щодня у будні з 10:00 до 15:00 за номером: 0 800 214 009

 

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ДЕМО ДОСТУП