«Відгули»: коли надаються та як оформлюються

Складні питання для профі

 

Іноді працівнику, який з певних причин працював у неробочий час, на практиці надається так званий «відгул», що не завжди відповідає вимогам законодавства про працю. Та й «правомірні відгули» мають бути підкріплені відповідними документами, які є різними залежно від конкретних обставин. Ознайомтеся з особливостями надання «відгулів» у різноманітних випадках та порядком їх документального оформлення.

1. Визначаємо, що таке «відгул» згідно з законодавством

У Кодексі законів про працю України (далі — КЗпП) поняття «відгул» згадується лише в одному місці, а саме у ч. 4 ст. 106 КЗпП, де зазначається, що не допускається компенсація надурочних робіт шляхом надання відгулу. При цьому визначення поняття «відгул» у КЗпП не наведено, але оскільки цей термін все ж таки згадується у КЗпП у контексті заборони його надання як компенсацію за надурочні роботи, то можна припустити, що в якихось інших випадках надання «відгулу» допускається. Також варто зважати на те, що іноді у законодавстві використовуються синонімічні поняття, що цілком можливо і щодо «відгулу».

Якщо проаналізувати КЗпП, то можна побачити, що у його ст. 107 використовується поняття «інший день відпочинку», який надається за бажанням працівнику, який працював у святковий і неробочий день. Перелік святкових і неробочих днів, закріплених на законодавчому рівні, наведено у Таблиці 1 …


Повна версія статті доступна для передплатників видання Консультант Кадровика

Дізнатись більше про видання

Якщо ви вже передплатили видання, зареєструйтесь на цьому сайті та активуйте ваш промо-код в профілі користувача.

У разі виникнення запитань зверніться до вашого менеджера з передплати.

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00