Відпустка без збереження зарплати батькам на період карантину


Згідно зі ст. 25 Закону про відпустки матері або іншій особі (батьку дитини, бабі, діду чи іншим родичам) для догляду за дитиною віком до 14 років на період оголошення карантину на відповідній території надається відпустка без збереження заробітної плати в обов’язковому порядку.

Кількість днів відпустки визначається не в календарних днях, а саме періодом, на який оголошено карантин на певній території. У цьому випадку законодавство не обмежує тривалості відпустки конкретною кількістю днів, як це передбачено для інших видів відпусток. Також відпустка може надаватися на меншу кількість днів, ніж визначено постановою КМУ про встановлення карантину, але не на більшу.

Відпустка без збереження зарплати надається за заявою працівника (додаток 8). Підставою для її надання є документ, що підтверджує право на отримання такої відпустки. У випадку, що розглядається, таким документом буде копія свідоцтва про народження дитини. Якщо відпустка надається не батькам, а іншим родичам дитини, вони можуть надати копію свідоцтва про …


Повна версія статті доступна БЕЗКОШТОВНО для користувачів сайту

Зареєструватись

Переваги реєстрації:
Щотижневе електронне видання «Зарплата і Кадри» • Реєстрація на заходи в 1 клік • Участь у безкоштовних вебінарах

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00