«Військова» відпустка


◦ Пільги працівникам
◦ Військовий облік

Окрім учасників бойових дій, на додаткову відпустку із збереженням заробітної плати, або, як у побуті її називають, — «військову» відпустку мають право постраждалі учасники Революції Гідності, особи з інвалідністю внаслідок війни, статус яких визначений Законом про статус ветеранів війни, особи, реабілітовані відповідно до Закону про реабілітацію жертв репресій. Про основні правила її надання — у статті.

Право на додаткову відпустку окремим категоріям громадян і постраждалим учасникам Революції Гідності передбачене ст. 772 КЗпП і ст. 162 Закону про відпустки. Тривалість такої відпустки становить 14 к. дн. на рік.

Тривалість відпустки не залежить від стажу роботи працівника, адже на відміну від щорічних, вона надається не за відпрацьований робочий рік, а за календарний. Працівник, який має право на цю відпустку, може використати її у будь-який період протягом року. Якщо відпустка розпочата в одному році, а закінчується в наступному, така відпустка вважається відпусткою за той рік, на який припадає її початок.

Зазначена відпустка надається понад …


Повна версія статті доступна для передплатників видання Консультант Кадровика

Дізнатись більше про видання

Якщо ви вже передплатили видання, зареєструйтесь на цьому сайті та активуйте ваш промо-код в профілі користувача.

У разі виникнення запитань зверніться до вашого менеджера з передплати.

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00