Виконання обов’язків тимчасово відсутнього працівника


◦ Трудовi вiдносини
◦ Заміна відсутнього працівника

Ситуація, що склалася всередині й наприкінці березня цього року у зв’язку із запровадженням карантину з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби, призвела не лише до підвищення попиту, зокрема, на продовольчі товари та медпрепарати, а й до збільшення навантаження на працівників відповідних сфер діяльності. Через хворобу чи неможливість дістатися до місця роботи деякі з них потребували заміни. Одним із варіантів виходу з цієї ситуації є виконання іншим фахівцем обов’язків тимчасово відсутнього працівника.

Кодекс законів про працю не містить порядку оформлення виконання обов’язків тимчасово відсутнього працівника, але цей варіант можна застосовувати відповідно до роз’яснення Держкомпраці СРСР та Секретаріату ВЦРПС «Про порядок оплати тимчасового заступництва» від 29.12.1965 р. № 30/39, чинного на підставі постанови ВРУ «Про порядок тимчасової дії на території України деяких актів законодавства Союзу РСР» від 12.09.1991 р. № 1545-XII.

Отже, виконання обов’язків тимчасово відсутнього працівника — це заміна працівника, відсутнього у зв’язку з хворобою, відпусткою (без звільнення від основних трудових обов’язків), коли працівник поряд зі …


Повна версія статті доступна для передплатників видання Кадровик України

Дізнатись більше про видання

Якщо ви вже передплатили видання, зареєструйтесь на цьому сайті та активуйте ваш промо-код в профілі користувача.

У разі виникнення запитань зверніться до вашого менеджера з передплати.

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00