Встановлення індивідуального режиму роботи для працівників

Актуальна тема

Режим роботи передбачає встановлення на підприємстві часу початку та закінчення роботи; тривалості перерв для відпочинку та харчування; тривалості та порядку чергування змін. Режим роботи, тривалість робочого часу та відпочинку визначаються в колективному договорі відповідно до статті 13 КЗпП та в правилах внутрішнього трудового розпорядку підприємства згідно з постановою Державного комітету СРСР з праці та соціальних питань «Про затвердження типових правил внутрішнього трудового розпорядку для робітників і службовців підприємств, установ, організацій» від 20 липня 1984 р. № 213.

Статтею 21 КЗпП встановлено, що згідно з трудовим договором власник підприємства, установи, організації або уповноважений ним орган чи фізична особа — підприємець зобов’язується виплачувати працівникові заробітну плату та забезпечувати умови праці, необхідні для виконання роботи, передбачені законодавством про працю, колективним договором і угодою сторін. Своєю чергою, працівник зобов’язується виконувати роботу, визначену трудовим договором, з підляганням внутрішньому трудовому розпорядку.

До початку роботи за укладеним трудовим договором власник або уповноважений ним орган зобов’язаний ознайомити працівника з правилами внутрішнього трудового розпорядку та колективним договором, що передбачено статтею 29 КЗпП. Отже, кожний працівник зобов’язаний неухильно дотримуватися того режиму роботи, який був визначений під час укладення трудового договору.

Проте слід розрізняти режим роботи, який встановлюється індивідуально для працівників, і режим роботи підприємства. Вони можуть збігатися, а можуть і не збігатися. Режим …


Повна версія статті доступна для передплатників видання Кадровик України

Дізнатись більше про видання

Якщо ви вже передплатили видання, зареєструйтесь на цьому сайті та активуйте ваш промо-код в профілі користувача.

У разі виникнення запитань зверніться до вашого менеджера з передплати.

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00