Заробітна плата
електронна версія

Заповнення ф. № 1 ДФ в разі отримання паспорта з безконтактним електронним носієм


 

Яким чином у ф. № 1ДФ заповнюється інформація стосовно фізичної особи, яка отримала паспорт громадянина України з безконтактним електронним носієм, але через свої релігійні переконання відмовляється від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків (РНОКПП), про що повідомила відповідний контролюючий орган?

 

Постановою КМУ від 25.03.2015 р. № 302 (далі — Постанова № 302) затверджено технічний опис бланка паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм. Відповідно до п. 9 Технічного опису бланка паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм (додаток 2 до Постанови № 302) на зворотному боці паспорта <…> послідовно, згори донизу, надруковано наз­ви полів, зокрема:

• «РНОКПП/RNTRC» (реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП) зазначається десятьма цифрами);

• «Документ № /Document No».

Номер документа встановлюється Державною міграційною службою та містить дев’ять цифр. Номер документа виконується об’ємним лазерним гравіюванням (п. 20 додатку 2 до Постанови № 302).

У разі наявності повідомлення про відмову від прийняття РНОКПП (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття зазначеного номера та офіційно повідомили про це певному контролюючому органу) у відповідному полі проставляється слово «відмова». У разі відсутності інформації таке поле не заповнюється (п. 18 прим. 1 додатку 2 до Постанови № 302).

Згідно з п. 3.1 Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого …


Повна версія статті доступна для передплатників видання Заробітна плата

Дізнатись більше про видання

Якщо ви вже передплатили видання, зареєструйтесь на цьому сайті та активуйте ваш промо-код в профілі користувача.

У разі виникнення запитань зверніться до вашого менеджера з передплати.

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00