Заповнення ф. № 1ДФ, якщо працівник вносить кошти в касу


◦ Офіційні роз’яснення
◦ Облік і оподаткування
◦ ПДФО та ВЗ
◦ Звітність
◦ Податкова звітність
◦ Звітність з ПДФО (ф. № 1ДФ)

Роз’яснюють фахівці ДПСУ

Яким чином відображаються в податковому розрахунку за ф. № 1ДФ результати остаточного розрахунку з найманим працівником, який припиняє трудові відносини, якщо з метою уникнення від’ємного значення розрахунків (недоплати з податку) працівник вносить до каси підприємства суму надміру виплаченого оподатковуваного доходу?

Порядок проведення перерахунку сум доходів та наданих податкових соціальних пільг встановлено п. 169.4 ПКУ. Відповідно до пп. 169.4.2 ПКУ роботодавець платника податку на доходи фізичних осіб зобов’язаний здійснити, у т. ч. за місцем застосування податкової соціальної пільги, перерахунок суми доходів, нарахованих такому платнику податку у вигляді заробітної плати, а також суми наданої податкової соціальної пільги під час проведення остаточного розрахунку з платником податку, який припиняє трудові відносини з таким роботодавцем.

Згідно з пп. 169.4.4 ПКУ якщо внаслідок проведення остаточного розрахунку з платником податку, який припиняє трудові відносини з роботодавцем, виникає сума недоплати, що перевищує суму оподатковуваного доходу платника податку за останній звітний період, то непогашена частина такої недоплати включається до складу податкового зобов’язання …


Повна версія статті доступна для передплатників видання Заробітна плата

Дізнатись більше про видання

Якщо ви вже передплатили видання, зареєструйтесь на цьому сайті та активуйте ваш промо-код в профілі користувача.

У разі виникнення запитань зверніться до вашого менеджера з передплати.

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00