Заробітна плата
електронна версія

Заповнення ф. № 1ДФ у разі утримання ПДФО з авансу


Яким чином заповнити графу 4 ф. № 1ДФ, якщо податковий агент під час виплати авансу фізичній особі перерахував ПДФО до бюджету, розмір якого значно перевищує податкове зобов’язання за повний місяць?

 

Відповідно до п. 3.3 Порядку № 4 у графі 3 «Сума виплаченого доходу» відображається сума фактично виплаченого доходу платнику податку податковим агентом. Заробітна плата, що виплачується у встановлені терміни в наступному місяці, повинна бути відображена у ф. № 1ДФ за той період, у який входить попередній місяць, за який заробітну плату було нараховано. Наприклад, до податкового розрахунку за I квартал входить заробітна плата за січень, нарахована в січні та виплачена в лютому, за лютий (нарахована в лютому та виплачена в березні), за березень (нарахована в березні та виплачена у квітні).

У графі 4а «Сума нарахованого податку» відображається сума податку, нарахованого та утриманого з доходу, нарахованого платнику податку згідно із законодавством (п. 3.4 Порядку № 4).

У графі 4 «Сума перерахованого податку» відображається фактична сума перерахованого податку до бюджету (п. 3.5 Порядку № 4).

Враховуючи викладене вище, графа 4 «Сума перерахованого податку» ф. № 1ДФ у наведеному випадку має дорівнювати графі 4а «Сума нарахованого податку». При цьому податковий агент має право на підставі поданої заяви повернути або врахувати в рахунок сплати наступних платежів лише суму надміру сплаченого ПДФО, яка була перерахована до …


Повна версія статті доступна для передплатників видання Заробітна плата

Дізнатись більше про видання

Якщо ви вже передплатили видання, зареєструйтесь на цьому сайті та активуйте ваш промо-код в профілі користувача.

У разі виникнення запитань зверніться до вашого менеджера з передплати.

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00