Заробітна плата
електронна версія

Зміна режиму роботи: як це зробити терміново


 

У читачів постійно постають запитання з приводу вирішення непростих практичних ситуацій. Однією з таких є термінова зміна режиму роботи за підсумованого обліку робочого часу. Тож про це — у статті

 

Ситуація

 

Сформований режим роботи Дві прибиральниці службових приміщень згідно з робочими інструкціями виконують і обов’язки гардеробниць. Робота ведеться за підсумованим обліком робочого часу з місячним обліковим періодом. Графіки змінності затверджуються роботодавцем відповідно до Правил внутрішнього трудового розпорядку за погодженням із профспілковим комітетом підприємства. Режимом роботи передбачена базова 11-годинна робоча зміна (з 8:00 до 19:00) через день роботи. Робота проводиться всі дні місяця (і в суботу, і в неділю).

Відпрацювання норми робочих годин забезпечується в графіках змінності відповідною зміною базової одногодинної перерви для відпочинку та харчування, яка використовується в зручний для прибиральниць час (що передбачено під час затвердження графіків).

Перерва між змінами становить 37 годин (5 + 24 + 8). А це більше подвійної тривалості часу роботи в попередній зміні (включаючи час перерви на обід), тобто більше 23 годин (11 + 11 + 1). Така перерва між змінами відповідає нормі ст. 59 КЗпП.

 

Зміна режиму роботи

 

Одна з прибиральниць іде в чергову щорічну відпустку. Інша прибиральниця виконує роботу за двох. І так склалося, що в цей час …


Повна версія статті доступна для передплатників видання Заробітна плата

Дізнатись більше про видання

Якщо ви вже передплатили видання, зареєструйтесь на цьому сайті та активуйте ваш промо-код в профілі користувача.

У разі виникнення запитань зверніться до вашого менеджера з передплати.

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00