Заробітна плата. Спецвипуск
електронна версія

Зразки колективного договору та додатків до нього


 

Додаток 2

Зразок текстової частини проєкту колективного договору

Розділ 1. Загальні положення

1. Визначити, що підприємство входить до сфери дії Сторін, що підписали Галузеву угоду між Публічним акціонерним товариством «Державна продовольчо-зернова корпорація України», Державною акціонерною компанією «Хліб України», об’єднан-ням підприємств хлібопекарної промисловості «Укрхлібпром» та Профспілкою працівників агропромислового комплексу України на 2017–2019 рр. (далі — Галузева угода).

2. Колективний договір укладено з метою регулювання виробничих, трудових та соціально-економічних відносин, узгодження інтересів найманих працівників і роботодавця з питань, що є предметом цього договору. Положення і норми договору розроб­лено на основі Кодексу законів про працю України, Закону України «Про колективні договори і угоди» з урахуванням інших актів законодавства та норм Галузевої угоди.

3. Договір укладено між роботодавцем ПАТ «Запорізький елеватор» в особі голови правління, з одного боку (далі — Сторона роботодавця), і профспілковим комітетом первинної організації Профспілки працівників агропромислового комплексу України від імені трудового колективу, з іншого (далі — Сторона працівників).

4. Сторони визнають взаємні повноваження і зобов’язуються дотримуватися принципів соціального партнерства: паритетності представництва, рівноправності сторін, взаємної відповідальності, конструктивності та аргументованості під час проведення переговорів (консультацій) щодо укладення колективного договору, внесення змін і доповнень до нього, вирішення усіх питань, що є предметом цього договору.

5. Норми та положення цього Колективного договору діють безпосередньо і …


Повна версія статті доступна для передплатників видання Заробітна плата. Спецвипуск

Дізнатись більше про видання

Якщо ви вже передплатили видання, зареєструйтесь на цьому сайті та активуйте ваш промо-код в профілі користувача.

У разі виникнення запитань зверніться до вашого менеджера з передплати.

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00