Звільнення працівників: проблемні моменти


 

    Час від часу кадровикам доводиться оформлювати звільнення працівників за різними підставами. Незважаючи на те що ця процедура потребує дотримання вимог законодавства, а також оформлення певних документів та здійснення окремих кадрових дій, існують загальні законодавчі вимоги щодо порядку оформлення розрахунку зі звільненими працівниками, які й розглянуто в статті. Крім того, автор з’ясовує особливості оформлення звільнення так званих конфліктних працівників, а також звертає увагу на проблемні моменти процедури звільнення та на можливість їх вирішення. Докладно про процедуру звільнення див. у спецвипуску «Звільнення працівників» № 4/2016.

 

Порядок і строки розрахунку

 

    Порядок і строки розрахунку із звільненим працівником детально визначені в КЗпП, зокрема у статті 47, в якій зазначається, що власник або уповноважений ним орган (далі — роботодавець) зобов’язаний у день звільнення:

  • видати працівнику копію наказу про звільнення з роботи (у разі звільнення працівника з ініціативи власника, в інших випадках — на вимогу …

Повна версія статті доступна БЕЗКОШТОВНО для користувачів сайту

Зареєструватись

Переваги реєстрації:
Щотижневе електронне видання «Зарплата і Кадри» • Реєстрація на заходи в 1 клік • Участь у безкоштовних вебінарах

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00