Звітність з ЄСВ: виправлення помилок під час відображення «декретної» відпустки

Пенсійне та соціальне забезпечення

 

Продовжуємо розглядати ситуації з виправленням помилок, пов’язаних з відображенням у звітності з ЄСВ відпускних. Цього разу з’ясуємо, як виправити помилки, допущені під час відображення в таблиці 5 закінчення відпустки для догляду за дитиною

 

Ситуація

Відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку закінчилася у працівниці 14.06.2019 р. На роботу вона вийшла 18.06.2019 р., оскільки 15–17.06.2019 р. були вихідними. У таблиці 5 звітності з ЄСВ дату закінчення відпустки для догляду за дитиною було відображено «14.06», а кількість днів перебування у трудових відносинах у таблиці 6 — «13». Програма формування звітності видає застереження через неправильну кількість днів перебування у трудових відносинах. У чому криється помилка?

Крім того, три роки тому, коли працівниці надавалася відпустка для догляду за дитиною, її було відображено з кодом категорії особи «5». Тож тепер її закінчення також слід відобразити з кодом категорії особи «5»? Чи потрібно заповнювати реквізити 12–19 у таблиці 5?

 

Нормативне регулювання

 

Таблиця 5

Відповідно до п. 8 Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.04.2015 р. № 435 (далі — Порядок № 435), таблиця 5 звітності з ЄСВ подається, якщо протягом звітного періоду були факти укладання та розірвання трудових угод (цивільно-правових договорів), …


Повна версія статті доступна для передплатників видання Заробітна плата

Дізнатись більше про видання

Якщо ви вже передплатили видання, зареєструйтесь на цьому сайті та активуйте ваш промо-код в профілі користувача.

У разі виникнення запитань зверніться до вашого менеджера з передплати.

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00