Переїзд з підприємством на роботу в іншу місцевість: строки попередження та гарантії


Голова податкового комітету Верховної Ради Данило Гетманцев повідомив, що уряд розширює програму евакуації підприємств із зони бойових дій в інші регіони України. А це означає, що перед роботодавцями постає питання гарантій і компенсацій працівникам у разі переїзду на роботу в іншу місцевість.


Звертаємо увагу, що стаття була написана і розміщена на сайті до 24.03.2022 р. — дня набрання чинності Законом України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» від 15.03.2022 р. № 2136-ІХ. З 24.03.2022 р. ситуація змінилася. Детальніше — тут).

Переведення на роботу в іншу місцевість разом з підприємством є зміною істотних умов праці та можливе за згодою працівника.

Так, ст. 32 КЗпП визначено, що переведення на іншу роботу на тому ж підприємстві, в установі, організації, а також переведення на роботу на інше підприємство, в установу, організацію або в іншу місцевість, хоча б разом з підприємством, установою, організацією, допускається тільки за згодою працівника, за винятком випадків, …


Повний текст доступний для передплатників системи KadrEX

Нові користувачі можуть замовити безкоштовний демо доступ до системи KadrEX (пакет Standart) на 2 дні

Переваги реєстрації:
Щотижневе електронне видання «Зарплата і Кадри» • Реєстрація на заходи в 1 клік • Участь у безкоштовних вебінарах


◦ Воєнний стан
◦ Трудовi вiдносини
◦ Звільнення працівників
◦ Звільнення у зв’язку з переведенням
ДЕМО ДОСТУП