Трудові права та гарантії працівників – добровольців територіальної оборони


 

Хто є добровольцем територіальної оборони

Територіальна оборона  це система загальнодержавних, воєнних і спеціальних заходів, що діє з метою протидії воєнним загрозам, а також для надання допомоги в захисті населення, територій, навколишнього природного середовища та майна від надзвичайних ситуацій (ст. 1 Закону України «Про основи національного спротиву» від 16.07.2021 р. № 1702-IX; далі  Закон № 1702).

Територіальна оборона є частиною Збройних сил України. На добровольців під час участі у підготовці та виконанні завдань територіальної оборони поширюється дія статутів Збройних сил України.

Територіальна оборона складається з військової, цивільної та військово-цивільної складових. Цивільна складова територіальної оборони включає державні органи, органи місцевого самоврядування, які залучаються до територіальної оборони. Військово-цивільна складова територіальної оборони включає штаби зон (районів) територіальної оборони та добровольчі формування територіальних громад, які залучаються до територіальної оборони (п. 3 і 4 ст. 4 Закону № 1702).

Добровольче формування територіальної громади — воєнізований підрозділ, сформований на добровільній основі з громадян України, …


Повний текст доступний для передплатників системи KadrEX

Нові користувачі можуть замовити безкоштовний демо доступ до системи KadrEX (пакет Standart) на 2 дні

Переваги реєстрації:
Щотижневе електронне видання «Зарплата і Кадри» • Реєстрація на заходи в 1 клік • Участь у безкоштовних вебінарах


◦ Воєнний стан
◦ Військовий облік. Військова служба
ДЕМО ДОСТУП