За добровольцями тероборони зберігається робоче місце та середній заробіток


У ст. 119 КЗпП прямо не вказано, що на добровольців територіальної оборони поширюються гарантії щодо збереження за ними робочого місця та середнього заробітку.

Проте наші добровольці мають таке право!

Діяльність добровольчих формувань територіальної оборони регулюється Законом України «Про основи національного спротиву» та Положенням про добровольчі формування територіальних громад, затвердженим постановою КМУ від 29.12.2021 р. № 1449.

Доброволець Сил територіальної оборони Збройних сил України — громадянин України або іноземець чи особа без громадянства, який перебуває в Україні на законних підставах впродовж останніх п'яти років та на добровільній основі зарахований до проходження служби у складі добровольчого формування Сил територіальної оборони Збройних сил України.

У межах завдань територіальної оборони добровольчі формування можуть провадити діяльність, яка визначена п. 2. Положення про добровольчі формування територіальних громад, що за своєю суттю є виконанням державних або громадських обов'язків, які здійснюються в робочий час.

На добровольців під час участі у підготовці та виконанні завдань територіальної оборони поширюється дія …


Повний текст доступний для передплатників системи KadrEX

Нові користувачі можуть замовити безкоштовний демо доступ до системи KadrEX (пакет Standart) на 2 дні

Переваги реєстрації:
Щотижневе електронне видання «Зарплата і Кадри» • Реєстрація на заходи в 1 клік • Участь у безкоштовних вебінарах


◦ Воєнний стан
◦ Оплата праці
◦ Військовий облік. Військова служба
ДЕМО ДОСТУП