Залучення громадян до суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану


Держава має право використовувати трудові ресурси підприємств усіх форм власності для потреб оборони, змінювати режим їх роботи, проводити інші зміни виробничої діяльності, а також створювати умови праці відповідно до законодавства про працю на час введення воєнного стану в разі потреби за рішенням ради оборони (п. 10 Плану запровадження та забезпечення заходів здійснення правового режиму воєнного стану в Україні, затвердженого розпорядженням КМУ від 24.02.2022 р. № 181-р).

Працездатних громадян мають право залучати до суспільно корисних робіт (Порядок залучення працездатних осіб до суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 13.07.2011 р. № 753).

Суспільно корисні роботи — це тимчасова трудова діяльність працездатних осіб в умовах воєнного стану для виконання робіт оборонного характеру, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру, що виникли в період воєнного стану, та їх наслідків, задоволення потреб Збройних сил, інших військових формувань і сил цивільного захисту, забезпечення функціонування …


Повний текст доступний для передплатників системи KadrEX

Нові користувачі можуть замовити безкоштовний демо доступ до системи KadrEX (пакет Standart) на 2 дні

Переваги реєстрації:
Щотижневе електронне видання «Зарплата і Кадри» • Реєстрація на заходи в 1 клік • Участь у безкоштовних вебінарах


◦ Воєнний стан
◦ Трудовi вiдносини
ДЕМО ДОСТУП