Чи роздруковувати списки військового обліку в разі внесення до них змін


◦ Військовий облік. Військова служба
778

14.02.2024
Чи потрібно роздруковувати списки персонального військового обліку, якщо до них слід внести зміни?

Роздруковувати повторно списки персонального військового обліку не потрібно.

З 5 січня 2023 р. персональний військовий облік ведуть за списками персонального військового обліку. Їх форма наведена в додатку 5 до Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів, який затверджено постановою КМУ від 30.12.2022 р. № 1487 (далі — Порядок № 1487).

Вести облік можна в електронних та/або паперових формах (п. 39 Порядку № 1487). Щороку до 25 січня (станом на 1 січня) списки персонального військового обліку підписуються керівником підприємства та особою, відповідальною за ведення військового обліку. Для цього їх потрібно роздрукувати, а потім зареєструвати у службі діловодства. Саме для цих дій необхідно роздруковувати списки персонального військового обліку.

Надалі, коли до них вносяться зміни, немає потреби їх підписувати та реєструвати, тож списки можна вести в «робочому» форматі, в електронній формі.

Якщо підприємство вестиме їх за допомогою програми Excel, достатньо створити новий листок з формулюванням, наприклад, «станом на 13.02.2024 р.», і надалі вносити зміни до цього файлу.

Не забувайте, що в разі зміни посади особа, яка відповідає за ведення військового обліку, має внести ці зміни до списку персонального військового обліку (а саме до графи 7) у п’ятиденний строк з дня видання наказу про переведення на іншу посаду.

Важливо, що в разі згаданих вище змін особа, відповідальна за ведення військового обліку, повинна надіслати до 5 числа наступного місця до ТЦК та СП повідомлення про зміну облікових даних (додаток 4 до Порядку № 1487).


ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ДЕМО ДОСТУП